دانلود نرم افزار ریست اپسون R2000

پرینتر اپسون R2000 شما ۲ چراغ قطره و کاغذ چشمک زن شده و پرینت نمیگرد؟! راه حل مشکل پیش ماست ، بعد از دانلود نرم افزار ریست اپسون R2000 مشکل پرینتر شما براحتی حل خواهد شد و چاپگر شما مثل روز اول کارهای چاپی شما را انجام خواهد داد ، همچنین با نرم افزار ریست اپسون R2000 از مراجعه به مراکز تعمیرات پرینتر بی نیاز خواهید شد.

در صورت نیاز به راهنمایی بعد از دانلود نرم افزار ریست اپسون R2000 کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل STYLUS PHOTO R2000 از سری پرینترهای جوهر افشان مخصوص آتلیه و عکاسی A3 زن شرکت اپسون میباشد.این پرینتر از لحاظ فنی کیفیت فوق العاده ای دارد و شرکت اپسون جهت حفظ کیفیت قطعات پرینترهای تولیدی یک شمارشگر نرم افزاری برای این پرینتر تعبیه کرده است که با توجه به میزان هدکلین انجام گرفته جلوی کار عادی پرینتر را بگیرد و پرینتر به حالت چشمک زن در خواهد آمد البته بعد از دانلود نرم افزار ریست اپسون R2000 مشکل چشمک زن بوجود آمده برای پرینتر شما حل خواهد شد.

267000 تومان – خرید

این شمارشگر بر اساس تعداد برگ پرینت شده و همچنین دفعات انجام هدکلین کار میکند و با افزایش ارقام این شمارشگر با توجه به مدل پرینتر شما نیاز به ریست پرینتر خود خواهید داشت. با هر بار انجام هدکلین مقدار زیادی جوهر از کارتریج به سمت پد پرینتر حرکت میکند تا هد دستگاه تمیزتر گردد.

دانلود نرم افزار ریست اپسون 1500W

دانلود نرم افزار ریست اپسون R2000

مهمترین دلیل برای قفل شدن پرینتر و چاپ نکردن و کار نکردن پرینتر پر شدن پد جوهر (inkpad) میباشد و پرینتر R2000 بعد از تعداد مشخصی هدکلین و پر شدن پد پرینتر نیاز به ریست خواهد داشت.

در اکثر مدلها کاربران حرفه ای شلنگ تخلیه جوهر به پد پرینتر را با انجام برش به یک مخزن خارجی تغییر مسیر میدهند و بدینوسیله از خراب شدن اینک پد دستگاه جلوگیری میکنند، هر چند پرینتر خطای پر شدن inkpad رو خواهد داد ولی با دانلود ریستر اپسون R2000 میتوانید این مشکل پرینتر خود را حل کنید و نیازی به تعویض پدجوهر نخواهید داشت.

بطور خلاصه پرینترهای شرکت اپسون پس از چاپ تعدادی مشخص قفل شده و نیاز به ریست پیدا میکنند و بدون ریستر دستگاه غیرقابل استفاده میباشد و هیچ پرینتی نمیتوانید بگیرید.

علائم قفل شدن پرینتر و نیاز به ریست Epson R2000 :

  • چراغ های نشانگر وضعیت چاپگر R2000 خاموش هستند.
  • زمان روشن کردن چاپگر ،هد و کارتریج پرینتر R2000 حرکت نمیکند.
  • چراغ های پرینتر R2000 به رنگ قرمز و چشمک زن در می آید.

بصورت معمولی کاربران با دیدن این علائم پرینتر خود را به مراکز مجاز سرویس تحویل میدهند تا پد های جوهر تعویض شده (inkpad resetter) و کانتر پرینتر نیز مجدد صفر گردد(reset printer).ولی ما راهکار مناسبتری برای شما داریم:

به جای اینکه هر بار هزینه زیادی رو به مرکز سرویس پرینتر بدید تا چاپگر شما رو ریست بکنند می توانید جهت حل مشکل ۲ چراغ چشمک زن پرینتر با دانلود ریستر اپسون R2000 ریست رو خودتون تو منزل یا دفتر کار انجام بدید و متحمل هزینه اضافی و جابجایی پرینتر نشوید.

این نرم افزار ها ریستر اورجینال و اختصاصی شرکت اپسون کره جنوبی می باشد و برخلاف سایر نرم افزارهای مشابه دارای گارانتی کارکرد بوده و می توانید پرینتر R2000 شما را ریست نماید.

جهت دانلود ریست پرینتر R2000 روی دکمه خرید کلیک کنید و اسم و ایمیل خود را جهت دانلود ریستر وارد نمایید و بعد از پرداخت آنلاین ریستر پرینتر R2000 را از لینک داده شده دانلود نمایید.همچنین لینک دانلود برای شما ایمیل هم خواهد شد.

در ذیل معرفی کوتاهی در مورد پرینتر R2000 جهت آشنایی بیشتر شما آمده است :

پرینتر جوهر افشان اپسون R2000 که هر ۴ رنگ اصلی به علاوه طوسی و رنگ های کم رنگ قرمز، سبز و آبی را داراست که کیفیت بسیار فوق العاده ای را در چاپ ارائه می دهد.

درباره معرفی پرینتر جوهر افشان تک کاره رنگی اپسون R2000 قابل ذکر است که این دستگاه برای آتلیه عکاسی حرفه ای، چاپ های اداری زیاد و دفاتر فنی مناسب تر می باشد.

معرفی پرینتر جوهر افشان تک کاره رنگی اپسون EPSON R2000

قابلیت ها و کارآیی های فنی پرینتر جوهر افشان تک کاره رنگی EPSON R2000

پرینتر تک کاره رنگی EPSON R2000 در ابعاد A3 و A4 چاپ بسیار عالی و بدون حاشیه دارد و از جوهر های Pigment به جای Dye استفاده می کند که در این مدل ۵۲ تا ۳۰۰ سال پایداری رنگ در مقابل نور خورشید را ارئه می دهد.

از قابلیت و کارایی های فنی پرینتر جوهر افشان تک کاره رنگی EPSON R2000 باید گفت که از قابلیت بهره تکنولوژی Ultra Chrome Hi GLOSS2 استفاده می کند که باعث عدم ادغام رنگ ها در یکدیگر شده و چاپ هایی برجسته و بسیار شارپ ارائه می دهد.

چاپ با کیفیت بسیار بالا با جوهرهای اپسون

جوهرهای اصلی اپسون، چاپ حرفه ای با کیفیت بسیار بالا را تضمین می کنند و چاپ های درخشانی را با ماندگاری طولانی ارائه می کنند. جوهرهای اصلی اپسون در محیط و شرایط خاصی تولید می شوند و برای کار با فن آوری چاپ Micro Piezo اپسون کاملاً ایده آل هستند. به واسطه این فن آوری، چاپ بی رقیب، با دوام و اطمینان بی نظیری صورت می گیرد.

.اگر چاپگر شما به مخزن جوهر مجهز است و می‌توانید با استفاده از بسته‌ی‌ جوهر گاما ، تانکر جوهر را پر کنید.

پرینتر اپسون  « R2000 » که به تانکر جوهر مجهز شده است، به‌صورت عمومی جهت استفاده در ادارات و دفاتر و منزل طراحی شده است و مخصوص افرادیست که به دنبال پرینتری با کیفیت و کارآیی عالی هستند

در صورتی که بعد از دانلود نرم افزار ریست اپسون R2000 نیاز به راهنمایی برای حل سایر مشکلات پرینتر اپسون خود داشتید از لینکهای زیر دیدن فرمایید :

حل مشکل ۲ چراغ چشمک زن اپسون

خطای Communication Error

رفع خطای General Error پرینتر

و …

267000 تومان – خرید

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر جهت حل مشکل پرینتر خودتون به ویسایت ما اومده باشید. جای درستی اومدید.با دانلود نرم افزار ریست R2000 مشکلتون حل خواهد شد:
دانلود نرم افزار ریست R2000
حل مشکل چشمک زن R2000
پرینتر روشن خاموش چراغ زرد قرمز
۲چراغ چشمک زن اپسون R2000
چشمک زن پرینت نمیگیره
پرینتر R2000 خراب شده
سرویس پرینتر R2000
تعویض قطعات پرینتر R2000
دانلود رایگان نرم افزار اپسون R2000
دانلود رایگان نرم افزار ریست R2000
دانلود نرم افزار adjustment program epson
دانلود کامل ریستر اپسون R2000
دانلود رایگان نرم افزار ریست اپسون R2000
سرویسکار پرینتر R2000
خطای سرویس لایف اپسون
خطای جنرال ارور اپسون
خطای کامینیوکیشن اپسون
نرم افزار adjprog اپسون
دانلود نرم افزار adjprog اپسون
دانلود نرم افزار wic رایگان
کد ریست نرم افزار wic
کد دائمی نرم افزار ریست wic
دانلود نرم افزار سرویس پرینتر R2000
دانلود نرم افزار تعمیر پرینتر R2000
کد رایگان ریست اپسون R2000
کد wic ریست اپسون R2000
حل کامل مشکل پرینتر R2000
حل مشکل چاپگر R2000
ریست چاپگر R2000
ریستر چاپگر R2000
خطای service life اپسون
خطای ink pad the end of its service life
حل مشکل ink pad
پر شدن اینکپد
پرشدن کانتر پرینتر

267000 تومان – خرید
اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0
سامانه پشتیبانی